• BIST 108.392
  • Altın 143,096
  • Dolar 3,5312
  • Euro 4,1330
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 23 °C

Trabzonspor'un rakibi belli oldu

Trabzonspor'un rakibi belli oldu
UEFA Avrupa Ligi'ne ikinci ön eleme turundan katılacak Trabzonspor'un muhtemel rakipleri belli oldu.


İsviçre'nin Nyon kentinde bulunan UEFA merkezinde yapılan kura çekimi sonucunda bordo-mavili takım, Lüksemburg'un Differdange 03 ile Galler'in Bala Town ekipleri arasında oynanacak 1. ön eleme turu eşleşmesinin galibiyle 2. turda karşı karşıya gelecek.

UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci ön eleme turu müsabakaları 16-23 Temmuz tarihlerinde oynanacak. Trabzonspor, kurada ilk takım olduğu için ilk maçı evinde, rövanşı ise deplasmanda oynayacak.

Kura çekiminde birinci ve ikinci ön eleme turlarının eşleşmeleri şöyle:
      
Kukesi/Torpedo Zhodino - Mladost Podgorica/Neftçi
Atlantas Klaipeda/Beroe Stara Zagora - Brondby/Juvenes Dogana
Progres Niederkorn/Shamrock Rovers - Sheriff/Odds
AUK Broughton/Lokomotiva Zagreb - PAOK
Cork City/Reykjavik - Víkingur/Rosenborg
Hapoel Beer Sheva - Thun
Europa/Slovan Bratislava - University College Dublin/F91 Dudelange
VPS Vaasa/AIK Solna - Shirak/HSK Zrinjski
Crvena Zvezda/Kairat Almaty - Alashkert /Saint Johnstone
Go Ahead Eagles/Ferencvarosi - Balzan/Zeljeznicar
Legia Varşova - Botoşani/Tskhinvali
MTK Budapest/Vojvodina - Spartaks Jürmala/Buducnost Podgorica
La Fiorita/Vaduz - Aktobe/Nömme Kalju
Renova/FC Dacia Chisinau - Glentoran/MSK Zilina
Kruoja Pakruojis/Jagiellonia Bia ystok - Dinamo Batumi/Omonia
Jelgava/PFC Litex Lovech - Flora Tallinn/Rabotnicki
Mlada Boleslav - FK Partizani/Stromsgodset
Seinajoki/Hafnarfjördur - Laçi/Inter Bakü
Domzale/Cukaricki - Dinamo Tiflis/Qabala
Cherno More Varna - Dinamo Minsk
Inverness Caledonian Thistle - Astra Giurgiu
Glenavon/Shakhtyor Soligorsk - Wolsfberger
Rijeka - Shkendija/Aberdeen
Olimpic Sarajevo/Spartak Trnava - Runavik/Linfield
Trabzonspor - Differdange 03/Bala Town
Lusitans/West Ham United - Birkirkara/Ulisses
Kobenhavn - Newtown/Valletta
Charleroi - Ordabasy Shymkent/Beitar Jerusalem
Saxan/Apollon Limassol - Trakai/Torshavn
Celje/Slask Wroclaw - Göteborg
Sant Julia/Randers - Lahti/Elfsborg
Víkingur Reykjavik/Koper - Sillamae Kalev/Hajduk Split
Skonto/Saint Patrick's Athletic - Debreceni/Sutjeska

UEFA Avrupa Ligi'nde ilk eleme turu müsabakaları 2-9 Temmuz, ikinci ön eleme turu müsabakaları da 16-23 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Bu haber toplam 516 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim