• BIST 97.565
  • Altın 145,228
  • Dolar 3,5680
  • Euro 3,9893
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 15 °C

Trabzonspor'un 2. ön elemedeki rakibi belli oldu

Trabzonspor'un 2. ön elemedeki rakibi belli oldu
UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turu, oynanan 50 rövanş karşılaşmasıyla tamamladı. Trabzonspor, 2. ön eleme turunda Lüksemburg temsilcisi Differdange ile karşılaşacak.

Trabzonspor 'un 2. ön eleme turundaki rakibini belirleyecek eşleşmedeki rövanş maçında, Galler'in Bala Town takımı, ağırladığı Lüksemburg temsilcisi Differdange'ı 2-1 yendi.

Buna karşın evindeki ilk karşılaşmayı 3-1 kazanan Differdange, iki karşılaşma sonunda rakibine 4-3 üstünlük sağlayarak Karadeniz temsilcisinin rakibi oldu.

Polonya kulübü Jagiellonia, deplasmanda 1-0 yendiği Litvanya'nın Kruoja ekibini sahasında 8-0 mağlup ederek rövanş mücadelelerinin en farklı galibiyetine imza attı.

Beşiktaş 'ın eski Hırvat teknik direktörü Slaven Bilic'in çalıştırdığı İngiliz temsilcisi West Ham United ise evinde 3-0 kazandığı maçın rövanşında Andorra'nın Lusitans takımını 1-0 ile geçerek adını bir üst tura yazdırdı. İlk maçı tribünden izlediği için eleştirilen Bilic, bu kez takımını yedek kulübesinden yönetti.

Karşılaşmalar sonunda Shamrock Rovers, Kairat, Dacia, Debrecen, Elfsborg, Kalju, Omonia, Qabala, Kukes, Botoşani, Spartaks Jürmala, İnter Bakü, UCD Dublin, Birkirkara, Shakhtyor, Rosenborg, Odd, Hajduk Split, Beroe, Beitar, Slovan Bratislava, Apollon, AIK, Randers, Shirak, Zilina, Lokomotiva Zagreb, West Ham United, Jelgava, Vaduz, Slask, Stromsgodset, Differdange, Rabotnicki, Linfield, Spartak Trnava, Koper, Brondby, Vojvodina, Jagiellonia, Mladost Podgorica, Cukaricki, Ferencvaros, Trakai, Skonto, Newtown, Alashkert, Aberdeen, FH Hafnarfjördur, Zeljeznicar, KR Reykjavik 2. ön eleme turuna çıktı.

UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turu rövanş maçları ve ilk karşılaşmaların sonuçları şöyle:
Shamrock Rovers-Progres: 3-0 (0-0)

Kairat-Kızılyıldız: 2-1 (2-0)

Dacia-Renova: 4-1 (1-0)

Sutjeska-Debrecen: 2-0 (0-3)

Elfsborg-Lahti: 5-0 (2-2)

Kalju-Aktobe: 0-0 (1-0)

Omonia-Dinamo Batum: 2-0 (0-1)

Qabala-Dinamo Tiflis: 2-0 (1-2)

Torpedo Belaz Zhodino-Kukes: 0-0 (0-2)

Tskhinvali-Botoşani: 1-3 (1-1)

Spartaks Jürmala-Buducnost Podgorica: 0-0 (3-1)

İnter Bakü-Laç: 0-0 (1-1)

Dudelange-UCD Dublin: 2-1 (0-1)

Ulisses-Birkirkara: 1-3 (0-0)

Shakhtyor-Glenavon: 3-0 (2-1)

Rosenborg-Vikingur: 0-0 (2-0)

Odd-Sheriff: 0-0 (3-0)

Hajduk Split-Sillamae: 6-2 (1-1)

Beroe-Atlantas: 3-1 (2-0)

Beitar-Ordabasy: 2-1 (0-0)

Slovan Bratislava-Europa: 3-0 (6-0)

Apollon-Saxan: 2-0 (2-0)

AIK-VPS: 4-0 (2-2)

Randers-Sant Julia: 3-0 (1-0)

Zrinjski-Shirak: 2-1 (0-2)

Zilina-Glentoran: 3-0 (4-1)

Lokomotiva Zagreb-Broughton: 2-2 (3-1)

Lusitans-West Ham United: 0-1 (0-3)

Litex-Jelgava: 2-2 (1-1)

Vaduz-La Fiorita: 5-1 (5-0)

Slask-Celje: 3-1 (1-0)

Partizani-Stromsgodset: 0-1 (1-3)

Bala Town-Differdange: 2-1 (1-3)

Rabotnicki-Flora: 2-0 (0-1)

NSİ Runavik-Linfield: 4-3 (0-2)

Spartak Trnava-Olimpic Sarajevo: 0-0 (1-1)

Koper-Vikingur Reykjavik: 2-2 (1-0)

Juvenes/Dogana-Brondby: 0-2 (0-9)

Vojvodina-MTK: 3-1 (0-0)

Jagiellonia-Kruoja: 8-0 (1-0)

Mladost Podgorica-Neftçi: 1-1 (2-2)

Cukaricki-Domzale: 0-0 (1-0)

Ferencvaros-Go Ahead Eagles: 4-1 (1-1)

HB Torshavn-Trakai: 1-4 (0-3)

Saint Patrick's-Skonto: 0-2 (1-2)

Valletta-Newtown: 1-2 (1-2)

Saint Johnstone-Alashkert: 2-1 (0-1)

Aberdeen-Shkendija: 0-0 (1-1)

FH Hafnarfjördur-Seinajoki: 1-0 (1-0)

Zeljeznicar-Balzan: 1-0 (2-0)

KR Reykjavik-Cork City: 2-1 uzatmada (1-1)

Bu haber toplam 230 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim