• BIST 94.082
  • Altın 189,916
  • Dolar 4,7932
  • Euro 5,6125
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 23 °C

THY Avrupa Liginde yeni sezon fikstürü çekildi

THY Avrupa Liginde yeni sezon fikstürü çekildi
Avrupa'nın kulüpler bazındaki en önemli organizasyonu olan THY Avrupa Ligi'nde 2018-2019 sezonun fikstürü belli oldu.

Basketbol THY Avrupa Ligi'nde 2018-2019 sezonunun fikstürü belli oldu.

Türkiye'den son finalist Fenerbahçe'nin yanı sıra Anadolu Efes ve ULEB Avrupa Kupası şampiyonu Darüşşafaka'nın yer alacağı THY Avrupa Ligi'nde normal sezon 11-12 Ekim'de başlayacak, 4-5 Nisan 2019'da oynanacak maçlarla sona erecek.

Toplam 16 takımla ligde ilk 8'e giren ekipler play-off'a yükselecek. Play-off'ta rakibi karşısında 3 galibiyet alan ekipler ise Dörtlü Final'e yükselecek. Dörtlü Final, İspanya'nın Vitoria-Gasteiz kentindeki Fernando Buesa Arena'da yapılacak.

Türk takımlarının THY Avrupa Ligi'nde 2018-2019 sezonundaki fikstürü şöyle:

1. hafta
11 Ekim Perşembe

Real Madrid-Darüşşafaka

12 Ekim Cuma

Fenerbahçe-Herbalife Gran Canaria

Bayern Münih-Anadolu Efes

2. hafta
16 Ekim Salı

Darüşşafaka-Buducnost VOLI

17 Ekim Çarşamba

Anadolu Efes-Zalgiris

Fenerbahçe-Khimki

3. hafta
18 Ekim Perşembe

CSKA Moskova-Darüşşafaka

19 Ekim Cuma

Khimki-Anadolu Efes

Zalgiris-Fenerbahçe

4. hafta
25 Ekim Perşembe

Anadolu Efes-Fenerbahçe

26 Ekim Cuma

Darüşşafaka-Barcelona Lassa

5. hafta
1 Kasım Perşembe

Fenerbahçe-Bayern Münih

2 Kasım Cuma

Baskonia-Darüşşafaka

AX Armani Exchange Olimpia Milan-Anadolu Efes

6. hafta
8 Kasım Perşembe

Bayern Münih-Darüşşafaka

Herbalife Gran Canaria-Anadolu Efes

9 Kasım Cuma

Baskonia-Fenerbahçe

7. hafta
15 Kasım Perşembe

Olympiakos-Fenerbahçe

Darüşşafaka-AX Armani Exchange Olimpia Milan

16 Kasım Cuma

Anadolu Efes-Panathinaikos

8. hafta
20 Kasım Salı

Anadolu Efes-Maccabi FOX

Fenerbahçe-Darüşşafaka

9. hafta
22 Kasım Perşembe

Darüşşafaka-Anadolu Efes

Maccabi FOX-Fenerbahçe

10. hafta
29 Kasım Perşembe

Darüşşafaka-Herbalife Gran Canaria

30 Kasım Cuma

Baskonia-Anadolu Efes

Barcelona Lassa-Fenerbahçe

11. hafta
6 Aralık Perşembe:

Darüşşafaka-Maccabi FOX

7 Aralık Cuma:

Anadolu Efes-Real Madrid

Panathinaikos-Fenerbahçe

12. hafta
13 Aralık Perşembe

Fenerbahçe-AX Armani Exchange Olimpia Milan

Olympiakos-Anadolu Efes

14 Aralık Cuma

Panathinaikos-Darüşşafaka

13. hafta
18 Aralık Salı

Anadolu Efes-Buducnost VOLI

Fenerbahçe-CSKA Moskova

19 Aralık Çarşamba

Darüşşafaka-Zalgiris

14. hafta
20 Aralık Perşembe

CSKA Moskova-Anadolu Efes

Buducnost VOLI-Fenerbahçe

21 Aralık Cuma

Khimki-Darüşşafaka

15. hafta:
27 Aralık Perşembe

Darüşşafaka-Olympiakos

Barcelona Lassa-Anadolu Efes

28 Aralık Cuma

Fenerbahçe-Real Madrid

16. hafta
3 Ocak Perşembe

Anadolu Efes-Bayern Münih

4 Ocak Cuma

Fenerbahçe-Baskonia

Barcelona Lassa-Darüşşafaka

17. hafta
8 Ocak Salı

Zalgiris-Anadolu Efes

Khimki-Fenerbahçe

9 Ocak Çarşamba

Darüşaffaka-CSKA Moskova

18. hafta
10 Ocak Perşembe

Anadolu Efes-Khimki

Fenerbahçe-Zalgiris

11 Ocak Cuma

Buducnost VOLI-Darüşşafaka

19. hafta
17 Ocak Perşembe

Herbalife Gran Canaria-Fenerbahçe

18 Ocak Cuma

Anadolu Efes-Darüşşafaka

20. hafta
24 Ocak Perşembe

Fenerbahçe-Olympiakos

Real Madrid-Anadolu Efes

25 Ocak Cuma

Darüşşafaka-Baskonia

21. hafta
31 Ocak Perşembe

Bayern Münih-Fenerbahçe

1 Şubat Cuma

Darüşşafaka-Real Madrid

Panathinaikos-Anadolu Efes

22. hafta
7 Şubat Perşembe

Anadolu Efes-Herbalife Gran Canaria

8 Şubat Cuma

Fenerbahçe-Panathinaikos

AX Armani Exchange Olimpia Milan-Darüşşfaka

23. hafta
21 Şubat Perşembe

Anadolu Efes-Olympiakos

22 Şubat Cuma

Darüşşafaka-Fenerbahçe

24. hafta
28 Şubat Perşembe

Fenerbahçe-Anadolu Efes

Maccabi FOX-Darüşşfaka

25. hafta
7 Mart Perşembe

Darüşşafaka-Panathinaikos

Real Madrid-Fenerbahçe

8 Mart Cuma

Anadolu Efes-Barcelona Lassa

26. hafta
14 Mart Perşembe

Maccabi FOX-Anadolu Efes

Herbalife Gran Canaria-Darüşşafaka

15 Mart Cuma

Fenerbahçe-Barcelona Lassa

27. hafta
19 Mart Salı

Anadolu Efes-CSKA Moskova

Fenerbahçe-Buducnost VOLI

20 Mart Çarşamba

Darüşşafaka-Khimki

28. hafta
21 Mart Perşembe

CSKA Moskova-Fenerbahçe

Buducnost VOLI-Anadolu Efes

22 Mart Cuma

Zalgiris-Darüşşafaka

29. hafta
28 Mart Perşembe

Fenerbahçe-AX Armani Exchange Olimpia Milan

29 Mart Cuma

Darüşşafaka-Bayern Münih

Baskonia-Anadolu Efes

30. hafta
4 Nisan Perşembe

Anadolu Efes-AX Armani Exchange Olimpia Milan

5 Nisan Cuma

Fenerbahçe-Maccabi FOX

Olympiakos-Darüşşafaka

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim