• BIST 110.059
  • Altın 175,019
  • Dolar 4,0867
  • Euro 5,0024
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 21 °C

Money Money Money hep para!

Money Money Money hep para!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Uşak Mitingi'nde halka hitap etti. Erdoğan dershaneleri ve cemaatin okullarını boykot çağrısı yaptı. Konuşmasına "money money money hep para" sözleri damga vurdu.

Erdoğan konuşmasında cemaate ve dershanelere yüklendi yine boykot çağrısında bulundu. Mitinge Erdoğan'ın "Money money money hep para" sözleri damgasını vurdu. Miting sırasında çok kişinin baygınlık geçirmesi üzerine Erdoğan hem kalabalığı sevk ve idare etti hem de "Ne oluyor bugün ya. Herkes bayılıyor. Ben bugün herkes ayılacak diye geldim." espirisi yaptı. 

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Rabbim kardeşliğimizi daim eylesin yol arkadaşlığımızı muhafaza etsin. 30 Mart inşallah ülkemiz için hayırlara vesile olsun. 56 yıl önce 1958'de merhum Menderes Uşak'a geldi. Uşak'ta şunları söyledi. Sizlere canım kurban. Daima hizmetinizdeyim dedi. Merhum Menderes Uşak'ta ifade ettiği gibi millete hizmet yolunda canını feda etti. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. 1950'de milletin teveccühü ile iktidara gelmiş ve zorbalıkla iktidardan uzaklaştırılmış iki arkadaşıyla birlikte idam edilmişti. Merhum Menderes milleti ve ülkesi için çırpınırken maalesef bugün olduğu gibi o gün de CHP yıkmanın bozmanın tahrip etmenin ülkeyi gerilime sürüklemenin mücadelesini veriyordu. Bugün hangi manşetler atılıyorsa o gün de dikkat edin aynı manşetler atılıyordu. O gün hangi tahrikler yapılıyorsa bugün de aynı tahrikler yapılıyordu. 

En önemlisi de Merhum Menderes'e nasıl ağır iftiralar atılmışsa bugün de aynısı yapılıyor. Aynı iftiralar çeşitli vasıtalarla gündeme taşınıyor. 

3 yıl önce yine Uşakta seçim mitingi yaptık. Sizin bu coşkunuz var ya bu coşkunuz. 30 Mart'ta ne olacağını gösteriyor. Bugün daha önce partimizden ihraç ettiğimiz birisi bir de güya gazetecilik yapan bir medya grubu beni yoğun bakımda ilan etmişler. Demek ki görmek istedikleri rüya o. Ben dün hamdolsun MGK'dan çıktım geldim önce Burdur şimdi buradayım yarın da Rabbim müsade ederse Balıkesir'deyim. Cumartesi Pazar 4 tane daha mitingim var. Bunları da yapacağız Allah'ın izniyle. Bu can bu tende oldukça durmak yok yola devam. Onlar avunsunlar dursunlar. Laf üretmesinler laf. İş varsa iş üretin iş. Biz çalışıyoruz. Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. Ya bu millete hizmetkar olmaktan daha büyük lütuf olur mu? Daha güzel bir şey olabilir mi? Ne derlerse desinler ben buradayım... 

Uşak'ta daha önce CHP'ye sorular sormuştum. Bir tanesini hatırlatıyorum. Burada Uşak'tan eline o ÖSYM ile ilgili maili kimin tutuşturduğunu sordum. Ona bu şakayı kimin yaptığını sordum bu meydanda. Aradan üç yıl geçmiş olmasına rağmen. CHP genel başkanı elinde salladığı sınava girecekleri tedirgin ettiği sahte mailin o şakanın cevabını veremedi. Özür de dilemedi. Bu işten dolayı yüzü kızarmadı. Çünkü yüz kızarması edebin işaretidir. CHP ders almadı. Eline sonradan bir de Kayseriyle ilgili sahte belge verdiler. Orada da çuvalladı. Kayseri belediye başkanım o genel müdürden çok para kazandı. Kayseri'deki bütün kardeşlerimizi bayağı sucuk partileriyle doyurdu. CHP Genel Başkanı bir başka skandalla sahtelikle bu sefer bir montajla ortaya çıktı. Bu kez eline o montajı kimin tutuşturduğunu çok iyi biliyoruz. Okyanus ötesinde CHP'nin hocalığını yapan bir zat var. Türkiye'deki uzantıları yoluyla tüm Türkiye'yi dinleyen telekulaklık yapan maalesef röntgencilik yapan bir yer var. Kardeşlerim şimdi okyanus ötesinden CHP genel başkanının eline montaj verdiler. Eline şeker tutuşturulmuş çocuk gibi ortalıkta dolaşıyor. Zannediyor ki bununla ben Uşaklıları kandıracağım. Zannediyor ki ben Türk milletini kandıracağım. Bu milletin feraseti yalana dolana talana prim vermedi. CHP'ye de prim vermedi. Bundan sonra da vereceğine inanmıyorum.

OKYANUS ÖTESİNDE TAKİYYE VAR YALAN VAR

Okyanus ötesinden takiyye var yalan var. Gazeteler dökülen dinlemeleri duydunuz değil mi? Kendilerinden başka herkesi dinlemişler. Siyasetçileri akademisyenleri işadamlarını bakanları dinlemişler. Ya insaf be! İnsaf! Bunları da inkar ediyorlar. Ne inkar ediyorsun. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Sığmıyor! Şimdi kasetle bakıyorsunuz CHP'nin başındaki zat ortalarda dolaşıyor. Aynı şekilde çünkü kendisi kasetle geldi. Kendisinden evvelki genel başkan kasetle gitti. Şimdi geçenlerde bana cevap veriyor eski genel başkan. Ben neyi açıklayım ya. Ayıptır ya. Meclis'te sosyal medyaya düştün ve o kaseti yarım saatte başbakan olarak talimat vererek biz kaldırdık biz! Kimse o çıkar diyor. Onu çıkarmaya yetkim olsa çoktan yargının önüne teslim ederdim. Olay yargı meselesi. Sen takip etmen lazım onu. 

Şimdi internet yasası çıkardık. Karşısına kim dikildi. CHP MHP BDP... Ya biz bu işleri düzenleyelim istiyoruz. Karşısına dikiliyorlar. Ondan sonra da dinleniyoruz diyorlar. Ya işte bunları minimize etmek için bu adımları atmak istiyoruz. Biz bugün varız yarın olmayabiliriz veya olmayacağız. Ama bir sistem bozuk bir sistem var. Bu sistemin düzelmesi gerekiyor. Salı günü söyledim özellikle bunlar için aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş. CHP de kasetle genel başkan gönderip getirirsiniz ama bunu Türkiye'de kusurabakmayın yapamazsınız. Evelallah.. CHP kasetlerle idare ediliyor olabilir ama Türkiye kasetlerle idare edilemez. Bu montajlara Türkiye teslim olmaz. Millet buna geçit vermez. 

MONEY MONEY MONEY HEP PARA!

Paralel yapı emniyetteki yargıdaki uzantılarıyla binlerce kişiyi 3 yıldan fazla dinliyor. İçinde bakanımız vekilimiz çalışma arkadaşlarım bürokratlarımız var. Demin de söyledim CHP MHP BDP hepsi var. ama kendileri yok. Niçin şantaj için? Bir kumpas... İstediği zaman istediği yeri kontrole alacak. Bir dershaneler meselesi çıktı. Niye rahatsız oldular. Çünkü orada yılda 1 milyar dolarlık rant vardı. Şimdi ne diyorum biliyor musunuz! Sakın ha bu dershanelere yavrularınızı göndermeyin. Göndermeyin. Devletin okullarına gönderin. Başka yere de göndermeyin. Çünkü bunların hepsi sülük gibi emiyorlar. Hafta sonlarında bundan böyle anneler babalar arzu ederse biz okullarımızda takviye dersini vereceğiz. Özel okullada bile para alıyorlar sonra yine gidiyor dershaneye. Bu ne biçim iştir ya. Hem özel okula para hem dershaneye para. Money money money hep para. Ayşe bacım davarımı sattım yine üniversiteye giremedi diyor. Fatma bacım diyor ki bileziklerimi verdim sattım diyor. Yani sanki dershaneye giren yüzde 100 üniversiteye mi giriyor. 

Öyle senaryolar hazırlandı ki bakıyorsun çıkartıyor ben dershane sayesinde girdim diyor. Aldatmayın çocukları aldatmayın. Bu milleti aldatmayın. Ben diyorum ki bırakın artık. Gelin devletin okulları bize size yeter. 

Artık bu oyunu bozmaya mecburuz. Bu oyunu bozmaya var mıyız? 30 Mart bu oyunu bozmanın tarihidir. 

BAZI ABLALAR GELİYORMUŞ KAPILARA

Bazı ablalar geliyormuş kapılara... Bekli sizin kapınıza da gelmiş olabilirler. Aman oyunuzu sakın ha AK Parti'ye vermeyin başka partiye verin diyorlarmış. Onlara şunu söyleyin. Siyaseti çok mu seviyorsunuz. Kurun partinizi çıkın meydana... Onlara bunu söyleyin. İnşallah 30 Mart Esmaların zaferi olacak. Dünyaya mesaj vereceksiniz. Çok önemli bu!

Zaten bütün bu iftiralara montajlara rağmen tabi çıldırıyorlar. Hala kamuoyu araştırmalarında yüzde 45-50 bandını görünce bunlar çıldırıyor. Bu coşkunuz inanıyorum ki daha farklı bir neticeyi 30 Mart'ta doğuracak. 

BUNLARIN GAZETESİNDE YALAN-TAKİYYE-İFTİRA-FİTNE-NİFAK BOL

Bu paralel yapı başbakanınızı dinliyor. Bunların polisi benim korumam olmuş. Ne bileyim ben. Polis devletin polisi. Benim odama böcek yerleştiriyor. Şimdi kaçak kaçmış. Bunların yalanı bol. Gazetelerinde kaçmadı Türkiye'de diyorlar. Türkiye'de ise çıksın meydana. Bunların gazetelerinde yalan bol takiyye bol iftira bol. Fitne nifak bol. Yaptıkları bu. İşte enerji bakanım. Bunlar tarafından dinleniyor.. 

CHP bunlarla kol kola geziyor onların maşalığını yapıyor. Milliyetçi olduğunu iddia eden MHP sessiz kalıyor hatta destek veriyor. 

CHP'nin genel müdürü SSK'yı batırdı. CHP'nin başına da kasetle geldi. Benim milletim CHP'yi hiç iktidara getirmedi getirmeyecektir de... 

Terörü bitirmemizden rahatsız oluyorlar. Bir yıldır şehit haberi hamdolsun gelmiyor. İşte bundan çok rahatsızlar. Bunlar kandan beslenen vampirler. Terör devam etsin kanlar aksın analar ağlasın yeter ki Türkiye bu sorunu çözemesin diye bekleyenler var. İnsanlar yoksul kalsın işsiz kalsın Türkiye büyümesin diyenler var. 

BUNLAR SİRK CAMBAZI SİRK CAMBAZI

Bunlar sirk cambazı sirk cambazı. Tablet bilgisayarları öğrenciler almıyor diye yalan uyduruyorlar. Yavrularımız dört gözle bekliyorlar tabletleri. Yalancı bunlar.  10 milyon tablet dağıtacağız.

Yıllarca kızlarımızı birbirinden kopardılar. Senin başın örtülü dediler okula gidemezsin dediler. Kardeşlerim ne oldu? Gitti mi gitti! Ne oldu! Dünya yerinden mi oynadı. Biz Türksat 4'ü uzaya gönderdik. Dikkat ettim bakayım dedim başörtüye takıldı mı! Başörtüye takılmamış. Gitti be! Gitti gitti! Yıllarca bununla uğraştılar be. Yıllarca bunun önünü kesmek istediler. Başörtülü kızım da başörtüsüz kızım da el ele omuz omuza aydınlık yarınlara yürüyorlar. 

BEN DAHİ ALDATILDIM! ALDATILIYORUZ!

Hür iradenizi birilerinin yaptığı gibi asla ipotek altına aldırmayın. Bazılarına üzülüyorum. Şu paralel yapıya. O tabanda olan temiz saf kardeşlerimize. Diyorum ki bu oyuna gelmeyin be. Tertemiz iyi niyetle zekatını veriyor. Burada bir hizmet var diyor. Ne hizmeti ya. Geçin. Ben dahi aldatıldım. Aldatılıyoruz. Büyük bir işadamı önemli bir dostumuza dedi ki ben yıllardır zekatımı bunlara verdim. Ailecek gelmişler. Türkiye'nin sayılı zenginlerinden ama artık durumu gördüm endişe ediyorum acaba benim bu zekatlarım kabul oldu mu diyor. Endişe etme senin zekatın kabuldür dediler. Adamcağız neredeyse yeniden zekat verecekti. Ne hale geldik görüyor musunuz? Bu millete yakışır mıydı bu!

PEYGAMBER EFENDİMİZ SİZİN TWİTLERİNİZLE Mİ UĞRAŞACAK!

Bana diyor ki sen Türkçe olimpiyatlarında hep medhü sena yaptın. Evet yaptım. Ama ben sizin art niyetinizi hafızanızın arka planında bu tür düşünceleri bilmiyordum ki. Ben rüya da pek görmem. Ama bunlar rüya da görüyolar. Peygamber efendimizi de görüyorlar. Efendimiz diyor ki twitleri arttırın. Soruyorlar. Oradan da diyor ki evet arttırın. Peygamber efendimiz sizin twitlerle mi uğraşacak. Miraç'tan peygamberimizi indirip kamyona bindiriyorlar. Onun o şahsı manevisiyle bu şekilde istihza edilebilir mi! Bunlar bunu dahi televizyon kanallarında yaptılar. Ne olacak beddua ile güçlendiğini zanneden bir yapı bir anlayış bunu yapar. Biz bedduaya lanet duaya davet diyoruz. Bizim farkımız bu!

HEDİYE ETTİKLERİ KİTAPLARIN ÖN KAPAĞINDA BANA MEDHİYELER DÜZÜYORLARDI

Biz oralara gidip konuıştuğumuzda bize de oradan kitaplar geliyordu. Kitaplarda da ben beddua edilen değil methiyeler düzülen insandım. Ön kapağında o methiyeler yazıyordu. Bana da tespihler hediyeler geliyordu. Şimdi gereğini yapacağız ama bunlar arşivimize de girecek. Biz elimizden geleni yaptık. Sabır sabır sabır dedik. Şunu da açık net işledik. Sabreden zafere ulaşır. Onlar hakaretler iftiralar atacaklar. Bundan sonra da atarlar. Her tür iftirayı atarlar. Çünkü bunlarda insaf izan yok. Herşeyi yaparlar. Bu demokrasi düşmanlarına sandıkta her türlü cevabı vermeye hazır mıyız! Sağolun varolun! 

CHP DEMEK SUSUZLUK DEMEK

Baktım bu aday çıkmış İstanbul'un su sorununu halledeceğim diyor. Yahu sanki İstanbul susuz da. O dönem sizin döneminizdi. İstanbul'un su sorunu yok ki. Susuzluğu biz giderdik. CHP demek yolsuzluk susuzluk çöplük demektir. CHP demek hava kirliliği demektir. Bunlar çözemezler bu işi. CHP demek yasaklar yoksulluk demektir. Aramızda yaşlı amcalar anneler görüyorum. Hatırlayın o Sana yağlarını kartla aldığımız günleri. Hatırlayın suyu şekeri nüfus kağıdına damga vurarak veriyorlardı. Babamın nüfus kağıdına baktım mühürden geçilmiyor. Delikli iki buçuk kuruşa bizi muhtaç etiler. Birin yanına bir sıfır bastılar. bir sıfır daha bir sıfır daha. Eskiden bir liraya tuvalete giderdik. Bir milyona tuvalete gider hale geldik. Eskiden zengin milyonerdi. Milyonere zengin derdi. Bir milyonla tuvalete gider hale geldik. Biz bu sıfırları attık. Bir tanesi dedi ki atarlarsa ben taksim meydanında eşek gibi anırırım dedi. Hala anıracak bekliyoruz. Bugün de onların yazdığı gazete benim yoğun bakımda olduğumu yazmış. Ne oldu biz altı sıfırı attık. Enflasyon patladı mı! Hayır çatladı çatladı. O gün bugündür hamdolsun Türkiye'de enflasyon tehdidi kalmadı.

Biz bu gündeme teslim olmayacağız. Saldırılara boyun eğmeyeceğiz. 

www.aksiyonhaber.com

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim