• BIST 106.843
  • Altın 142,689
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209
  • İstanbul 28 °C
  • Ankara 28 °C

MHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı

MHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı
MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.

MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı. Buna göre, YSK'ya sunulacak listede, illere göre şu isimler bulunacak: 
İstanbul 1. Bölge:
1- Edip Semih Yalçın
2- İzzet Ulvi Yönter
3- Uygar Suphi Aktan
4- Ahmet Turgut
5- Sabri Şenel
6- Ekrem Düzgün
7- Umur Arıkan
8- Elif Gonca Akdeniz
9- Dursun Çolak
10- Ömer Faruk Ekşi
11- Alper Kaan Boran
12- Şevket Talha Apuhan
13- Cihan Tufan
14- Başar Ünal
15- Arif Tevetoğlu
16- Leman Süheyla Soylu
17- Aydın İşkur
18- Dilek Kiraz Beniz
19- Korkut Kutluata
20- Salih Balak
21- Aslı Ergün
22- Cemal Acar
23- Kamer Kemal Özşık
24- Mustafa Yalnız
25- Yaşar Kapucu
26- Hülya Azimli
27- Ünal Kaya
28- Kenan Cem Tokay
29- Emine Saadet Karlıbel
30- Banu Dağdeviren
31- Bilal Sarıyar
İstanbul 2. Bölge
1- Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu
2- Celal Adan
3- Mehmet Kılıç
4- Mehmet Aslan
5- Özcan Pehlivanlıoğlu
6- Feti Yıldız
7- Ali Derindağ
8- Başbuğ Pınarbaşı
9- Hakan Özbay
10- Füsun Kayan Ardamar
11- Muhammed Emin Özkurt
12- Gülru Vardar
13- Tuğba Turgan
14- Gürkan Teoman
15- Zehra Aylin Alemdar
16- Ömer Ökten
17- Ender Öztürk
18- Metin Kılıç
19- Rıza Erol
20- Sevgi Vardarlı İnal
21- Alaaddin Uludağ
22- Harun Yılmaz
23- Rağıp Ari
24- Mustafa Yılmaz
25- Uğur Aras
26- Selçuk Şişman
İstanbul 3. Bölge
1- Atila Kaya
2- İsmail Faruk Aksu
3- Arzu Erdem
4- Fuat Çakıroğlu
5- Mehmet Müftüoğlu
6- Erdem Karakoç
7- Hayati Arkaz
8- Celal Karapınar
9- Ayşe Bıçak
10- Ahmet Savaş Çolak
11- Didem Karataş
12- Bahattin Şengül
13- Serdar Öktem
14- Halit Tuna
15- Merrin Hasipoğlu
16- Ekrem Sarısoy
17- Ali Karadeniz
18- Çetin Şamiloğlu
19- Muammer Recep Çeliktaş
20- Mesut Yıldırım
21- Fazlı Yurdabak
22- Akın Aydın
23- Metin Karayazı
24- Bünyamin Çiftçi
25- Osman Nuri Toraman
26- Serap Funda Akyıldız
27- Uygar Oran Öztürk
28- Yakup Görenç
29- Orhan Can
30- Ahmet Murat Arpacı
31- Bekir Sıtkı Karausta
Ankara 1. Bölge
1- Zühal Topçu
2- Erkan Bülent Haberal  
3- Mustafa Hidayet Vahapoğlu 
4- Alper Çağrı Yılmaz  
5- Sultan Gündüz  
6- Ayşe Sibel Ersoy  
7- Osman Topal 
8- Aytaç Özel  
9- Nuri Sertaç Güler  
10- Esin Gürel  
11-  Hakan Doğru  
12- Vahiddin Atabey Özdemir  
13- Zuhal Babaözü  
14- Mehmet Çağrı Tamur  
15- İbrahim Kuş  
16- Hediye Buket Gültekin  
17- İlkay Uyar Kaba  
18- Bayram Menekşe  
Ankara 2. Bölge
1- Şefkat Çetin     
2- Mustafa Mit  
3- Yaşar Yıldırım     
4- Ender Ethem Atay  
5- Alparslan Sucu    
6- Necmettin Karakuş  
7-  Tuncay Tekay  
8-  Rubil Gökdemir       
9-  İsmail Erçelebi  
10- İbrahim Doğan  
11- Oğuzhan Kara  
12- Musa Ayan 
13- Mehmet Yiğit 
14- Zeki Durmaz 
İzmir 1. Bölge
1- Oktay Vural
2- Senem Kılıç   
3- Aslan Savaşan   
4- Selahattin Şahin  
5-  Halit Dalgıç   
6- Naci Düz   
7- Fikri Atılbaz   
8- Hüsnü Gürhan Seçkiner  
9- Kutlay Önder  
10- İsmail Kurt  
11- Nimet Uygar  
12- Suat Oğuz  
13- İshak Gündüz 
İzmir 2. Bölge
1- Ahmet Kenan Tanrıkulu  
2- Sueda Neslihan Çelik  
3- Murat Koç   
4- Yalçın Koçyiğit   
5-  Hatice Bölük   
6-  Ahmet Fatih Okuroğlu   
7- Recep Akan 
8- Taşkın Işık  
9-  İsmail Balkan   
10- Rahime Dönmez   
11- Serdar Mersin  
12- Suavi Tuncay   
13- Mustafa Çintaş 
Adana  
1- Mevlüt Karakaya 
2- Muharrem Varlı
3- Seyfettin Yılmaz
4- Cahit Öztok
5- Sinan Gül
6- Adem Gündoğan
7- Mehmet Ali Arslan
8- İsa Ayanoğlu
9- İbrahim Sezer
10- Neslihan Uzun
11- Ayla Emrahoğlu
12- Hüseyin Yıldırım
13- Hatice Yüce
14- Ersen Tüzener
Adıyaman  
1- Mehmet Canpolat
2- Bekir Çiçek
3- Hüseyin Tarık Arda
4- Rifat Erdem
5- Hayriye Kuştepe
Afyonkarahisar 
1- Mehmet Parsak
2- Kemalettin Yılmaz
3- Selcen Karaer
4- Uygur Temizer
5- Ertuğrul Sevim
Ağrı 
1- Mustafa Örü
2- Coşkun Aytekin
3- Hıdır Çalpan
4- Bekir Özmutlu
Amasya 
1- Mehmet Sarı
2- Gülseren Ertopçu
3- Hüseyin Saka
Antalya 
1- Mehmet Günal
2- Ahmet Selim Yurdakul
3- Tarkan Akıllı
4- Cafer Uyar
5- Güray Parlak
6- Cengizhan Gököz
7- Neşe Gül
8- Mehmet Cüneyt Güzel
9- Turgut Bucak
10- Meryem Aydoğan
11- Servet Ersoy
12- Soner İnal
13- Hafize Nursen Aktaş
14- Özcan Kadıoğlu
Artvin 
1- Muhammed Altunal
2- Nedim Özer
Aydın 
1- Deniz Depboylu
2- Mehmet Beliğ Azbazdar
3- Hilmi Bolatoğlu
4- Musa İlhan
5- Hüsniye Kozan
6- Ahmet Özhan
7- Aydemir Durmuş
Balıkesir 
1- İsmail Ok
2- Recep Çetin
3- Bülent Başaran
4- Kamil Gültekin Öztürk
5- Mehmet İsmail Sakaroğlu
6- Zakir Yılmaz
7- Atilla Turhan
8- Hadi Selimoğlu
Bilecik 
1- Ahmet Murat Köftecioğlu
2- Ahmet İşlek
Bingöl 
1- Osman Beyaztaş
2- Rağıp Tümen
3- İbrahim Baran
Bitlis 
1- Gökçe Zencir
2- Faik Er
3- Murat Açar
Bolu 
1- Şükrü Gülez
2- Mihriban Yerlikaya
3- Metin Apaydın
Burdur 
1- Alparslan Ahmet Dursun
2- Yılmaz Tunç
3- Hasar Uçar
Bursa 
1- İsmet Büyükataman
2- Kadir Koçdemir
3- Tevfik Topçu
4- Fevzi Zırhlıoğlu
5- Hasan Toktaş
6- Ali Hayri Ozan
7- Mehmet Ali Adak
8- Gülten Kavut Sürücü
9- Hatice Deniz
10- Timur Özdemir
11- Sibel Özbudak
12- Sinan Bozkurt
13- Engin Er
14- Yusuf Güney
15- İnanç Bilgi Çakın
16- Mehmet Yılmaz
17- Muhammed Cihangir Kalkancı
18- Altan Özakın
Çanakkale 
1- İbrahim Kürşat Tuna
2- Hatice Korkmaz
3- Mustafa Doğan
4- Mehmet Vehbi Tayyar
Çankırı 
1- Kadir Şekerci
2- Hüseyin Yakar
Çorum 
1- Vahit Doğan
2- Aybüke Topçubaşı Ekici
3- Ercan Daşdan
4- Ahmet Anak
Denizli 
1- Emin Haluk Ayhan
2- Cafer Birtürk
3- Mehmet Uz
4- Mustafa Çırak
5- Halil Öztürk
6- Yurdahan Özhan
7- Efe Şahin
Diyarbakır 
1- Mehmet Teyar Karakoç
2- Ayşe Önen
3- Fevzi Yiğitkan
4- Ahmet Kaya
5- Recep Donat
6- Ömer Bozkaya
7- Şeyhmus Bilici
8- Mehmet İçli
9- Celalettin Yaylak
10- Kadir Yorulmaz
11- Saim Kayaalp
Edirne 
1- Gürsel Şimşek
2- Hüseyin Ülker
3- Nehir Çakır
Elazığ 
1- Yavuz Temizer
2- Mesut Aksan
3- Mehmet Karaca
4- Bedri Bora Ertem
Erzincan 
1- Hüseyin Seçer
2- Ahmet Kaya
Erzurum 
1- Kamil Aydın
2- Ertürk Çimen
3- Zekai Kaya
4- Cezmi Polat
5- Gökhan Arslan
6- Seyfullah Hızarcı
Eskişehir 
1- Ruhsar Demirel
2- Metin Nurullah Sazak
3- Şenel Altun
4- Ahmet Muhammed Hızlan
5- Kezban Akkaya
6- Timur Faruk Yatmaz
Gaziantep 
1- Ümit Özdağ
2- Ertuğrul Tolga Orhan
3- Fevzi Koçoğlu
4- Mehmet Ejder Demir
5- Seyit Çapan
6- Mezine Sırakaya
7- Oğuzhan Şahin
8- Serdar Önel
9- Menderes Şahin
10- Halil Beyazay
11- Onur Önsel
12- Adem Kolsuz
Giresun 
1- Orhan Erzurum
2- Yusuf Veziroğlu
3- Bora Kılıç
4- Yaşar İlbaş
Gümüşhane 
1- Mustafa Canlı
2- Kamil Kılıç
Hakkari 
1- Mıktat Kırmıt
2- Barış Cengizbay
3- Fatih Sökmen
Hatay 
1- Mehmet Necmettin Ahrazoğlu
2- İbrahim Gül
3- Mehmet Akif Terzi
4- Adnan Akdaş
5- Adnan Açıkel
6- Mustafa Özçelik
7- Ferhat Küçükler
8- İlknur Tuna
9- Kamil Akdoğan
10- Serhat Tabanca
Isparta 
1- Nuri Okutan
2- Ahmet Ziya Nuhoğlu
3- İbrahim Yıldırım
4- Hakan Demirtaş
Mersin 
1- Oktay Öztürk 
2- Baki Şimşek 
3- Ali Öz 
4- Ali Yücelen 
5- Duran Kara 
6- Mehmet Ali Gökmen
7- Ali Rıza Bozkurt
8- Hüseyin Ateş
9- Özgür Özcan 
10- Mustafa Kunt 
11- Hayal Funda Önder 
Kars
1- Erkan Koçali
2- Tuncay Aydın
3- Murat Sağlam
Kastamonu
1- Emin Çınar
2- Cihan Çetin
3- Sevda Saydam İrgin
Kayseri
1- Yusuf Halaçoğlu    
2- Ali Kilci
3- Süleyman Korkmaz    
4-  Kamil Karamete    
5-  Mehmet Özmen    
6-  Mehmet Göçmen
7-  Ercan Avcı    
8-  SalihGüdelek
9-  Ezgi Tipi
Kırklareli
1- Selçuk Yılmaz
2- Hüsnü Cumalı
3- Oktay Kahve
Kırşehir
1- Cemil Yıldırım Türk
2- Eftal Avşar
Kocaeli
1- Saffet Sancaklı
2- Lütfü Türkkan     
3- Ahmet Yeşil
4- Arif Gülen
5- Serdar Kaman  
6- Musa Coşkun
7-  Dijle Akın     
8- Osman Beniz     
9- Kürşat Sönmez
10- Derya Çavdar   
11- İsmail Okumuş
Konya
1- Mustafa Kalaycı
2- Mustafa Sait Gönen    
3- Hüseyin Oprukçu
4- Sevil Sargın    
5- Bulduk Özdemir
6- Faruk Sonkaya
7- Halil Ayhan     
8- Pınar Günseven Gülsoy     
9- Osman Nuri Atçeken
10- Temmuz Şemin     
11 - Şükrü Portakal     
12 - Ahmet Yücel     
13 - Altan Altıok     
14 - Abdullah Yıldırım
Kütahya
1- Alim Işık    
2- Agah Lütfü Bilen  
3- Osman Ertürk
4-  Buket Güngör
Malatya
1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu
2- Hakan Yılmaz 
3- Güzin Koçak
4- Hakan Kalkan
5- Serdar Yıldız
6- Mehmet Ali Özpolat
Manisa
1- Erkan Akçay
2- Osman Oktay
3- Mehmet Memiş
4- Engin Kabadağ
5- İhsan Temel
6- Cemal Murat Erim
7- Mustafa Uncu
8- Seval Başkesen
9- Erkan Öztürk
Kahramanmaraş
1- Fahrettin Oğuz Tor
2- Sefer Aycan
3- Zekeriya Öztürk
4- Şule Arıkan
5- Mustafa Bastırmacı
6- Neslihan Koca Nergiz
7- Mustafa Bölükbaşı
8- Ayşe Aras
Mardin
1- Behlül Murat Maral
2- Fehmi Yılmaz
3- Muhammed Yüzer
4- Cengiz Çetinöz
5- Faysal Bedir
6- Mehmet Salih Karaaslan
Muğla
1- Mehmet Erdoğan
2- Asım Başaran
3- Hacı Çelik
4- Nuri Öztürk
5- Nazmi Eyibilir
6- Uğur Salih Eroğlu
Muş
1- Tarkan Dede
2- Adnan Subaşı
3- Önder Özdemir
Nevşehir
1- Mehmet Varol
2- Sait Yüksel
3- Hüseyin Ödemiş
Niğde
1- Vedat Bayram
2- Ahmet Özbek
3- Gökhan Budak
Ordu
1- Onur Şahin
2- Ahmet Fidan
3- Taner Arslan
4- Davut Şahin
5- Ömer Baş
Rize
1- Osman Cem Kazmaz
2- Güldane Pınar
3- Süheyla Selimoğlu
Sakarya
1- Zihni  Açba
2- Ali Rıza Acartürk
3- İsmail Kamil Doğancı
4- Ahmet Pehlivan
5- Melikşah Budak
6- Metin Güneş
7- Türker Ergül
Samsun
1- Erhan Usta
2- Hüseyin Edis
3- Yücel Şahin    
4- İbrahim Yılmaz
5- Ayhan Cengiz
6- Suat Ortahisar
7- Dilek Kiraz Deniz
8- Yakup Akın
9- Mine Kaya
Siirt
1- Abdullah Bayram
2- Erhan Özgen
3- Hakan Yakışan 
Sinop
1- Adem Çilek 
2- Leyla Bilgili
Sivas
1- Celal Dağgez
2- Oğuz Özdemir
3- Ahmet Üstündağ
4- Uğur  Kurugöllü
5- Ozan Ercan
Tekirdağ
1- Bülent Belen
2- Hakan Özgül
3- Muhammer Varol    
4- İsmet Fıçıcı
5- Ergün Vardar   
6- Tunus Tuğu
Tokat
1- Abdurrahman Başkan
2- Murat Polat
3- Mustafa Afşin Ünverdi
4- Ayhan Özçelik    
5- Ömer Semih Saraçoğlu
Trabzon
1- Koray Aydın
2- Yavuz Aydın
3- Hüseyin Örs
4- Hasan Suiçmez
5- İlyas Eroğlu
6- Gülen Demir
Tunceli
1- Hıdır Budak
2- Emre Denizbilgini
Şanlıurfa
1- İbrahim Özyavuz
2- Mahmut İren
3- Mehmet Emin Dindaroğlu
4- Muhammet Emin Mısır    
5- İbrahim Mel
6- Yalçın Yalçınkaya
7- Meryem Bağmancı
8- Fadıl Çoban
9- Can Halil Çizmecioğlu         
10- Mehmet Can Yılmaz 
11- Güngör Ödemiş Çarkıcı    
12- Aydın Akalın
Uşak
1- Durmuş Yılmaz
2- Gökhan Özoğul
3- Oğuz Çakmak
Van
1 - Gültekin Çavuşoğlu
2 - Yavuz Selim Camuşcu 
3 - Hurşit Canlı    
4 - Leyla Göçgen      
5 - Narin Arıöz    
6 - Şuayip Ata
7 - Gültekin Gül    
8 - Tevfik Saçmacı 
Yozgat  
1 - Sadir Durmaz
2 - Mehmet Ali Çakır
3 - Yunus Yılmaz    
4 - Orhan Yüksel
Zonguldak
1-  Zeki Çakan
2 - Yavuz Erkmen
3 - Ahmet Emre Bayramoğlu 
4 - İlyas Altun
5 - Burhan Temel Çınar
Aksaray
1- Turan Yaldır
2 - Nilgün Tosun
3 - Ayşe Deniz Ay
Bayburt
1- Karabey Kadri Karaoğlu
2- Hidayet Yılmaztürk
Karaman
1- Ali Gürel 
2- Mehmet Ural
Kırıkkale
1- Seyit Ahmet Göçer
2- Tacettin Silsüpür
3- Abdullah Peköz
Batman
1- Cemil Güzel
2- İrfan Gündüz
3- Turan Aytek Önalp
4- Ömer Kervan
Şırnak
1 - Hakim Zeyrek
2- Yasin Benek
3- Şahin Sazak     
4- Bülent Bora Baltacı
Bartın
1- Aynur Yıldırım
2- Tuncay Maden 
Ardahan
1- Osman Nuri Yıldız
2- Gökhan Ağdemir
Iğdır
1- Yakup Kumtepe
2- Muharrem Çeçen
Yalova
1- Hatice Beştaş
2- Ali Oğuz Berberoğlu
Karabük
1- Adem Kar
2- Osman Aydın
Kilis
1- Mustafa Yün
2- Mehmet Özaytürk
Osmaniye
1- Devlet Bahçeli
2- Ruhi Ersoy
3- Adnan Sarıdoğan
4- Ahmet Canlı
Düzce
1- Osman Çakmak
2- Bahri Temeltaş
3- Celal Kasapoğlu 

ETİKETLER
Türkiye
Seçim2015
NTV'den daha fazla:

Ölmeden önce katilinin adını söyledi

Okul alışverişinde en avantajlı kredi kartı!YAPI KREDI

Kobe Bryant'tan güzel haber

Rifat Hisarcıklıoğlu: Teröre hep birlikte karşı durmalıyız

Star Wars çekimlerinde kaza! Komaya girdi

HDP milletvekili aday listesini YSK'ya sundu

Bordo bereliler Kuzey Irak’a girdi

Rekor artık Gökdeniz Karadeniz'de
AK Parti'nin milletvekili aday listesi
18 Eylül 2015 Cuma
Türkiye
ak-parti.jpg
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimleri için aday listesini YSK'ya teslim etti. İşte AK Parti'nin tam aday listesi...

AK PARTİ'NİN ADAY LİSTESİ
(İL, ADAY SIRA NO, AD SOYAD)
ADANA 1 ÖMER ÇELİK
ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR
ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI
ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN
ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
ADANA 6 TAMER DAĞLI
ADANA 7 MEHMET SAĞLAM
ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ
ADANA 9 MÜBERRA KARA
ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU
ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK
ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU
ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL
ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK
ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN
ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA
ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT
ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT
ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ
AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU
AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA
AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL
AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA
AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM
AĞRI 1 CESİM GÖKÇE
AĞRI 2 İSMAİL OĞUR
AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ
AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR
AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI
AMASYA 2 HALUK İPEK
AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR
ANKARA ‐1 1ALİ BABACAN
ANKARA ‐1 2 YALÇIN AKDOĞAN
ANKARA ‐1 3 AHMET GÜNDOĞDU
ANKARA ‐1 4ALİ İHSAN ARSLAN
ANKARA ‐1 5 JÜLİDE SARIEROĞLU
ANKARA ‐1 6 MURAT ALPARSLAN
ANKARA ‐1 7 ERTAN AYDIN
ANKARA ‐1 8 FATİH ŞAHİN
ANKARA ‐1 9 TÜLAY SELAMOĞLU
ANKARA ‐1 10 BARIŞ AYDIN
ANKARA ‐1 11 ERCAN KINACI
ANKARA ‐1 12 FAHRİ USTA
ANKARA ‐1 13 DEVLET ŞANKAZAN
ANKARA ‐1 14 MEHTAP TORUNTAY
ANKARA ‐1 15 HÜSEYİN ULUSAL
ANKARA ‐1 16 HAYRİ ÇAĞIR
ANKARA ‐1 17 EMİRE BALKAN
ANKARA ‐1 18 MEHMET ALİ CANLI
ANKARA‐2 1 CEMİL ÇİÇEK
ANKARA‐2 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
ANKARA‐2 3 EMRULLAH İŞLER
ANKARA‐2 4 AHMET İYİMAYA
ANKARA‐2 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM
ANKARA‐2 6 VEDAT BİLGİN 1/10
ANKARA‐2 7 AYDIN ÜNAL
ANKARA‐2 8 NEVZAT CEYLAN
ANKARA‐2 9 AYHAN YILMAZ
ANKARA‐2 10 MAHMUT SAMİ MALLI
ANKARA‐2 11 AHMET BABA
ANKARA‐2 12 MURAT YILDIRIM
ANKARA‐2 13 NESLİHAN CENK
ANKARA‐2 14 MEHMET AKİF KALAYCI
ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE
ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ
ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK
ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN
ANTALYA 7 ATAY USLU
ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ
ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN
ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI
ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU
ANTALYA 12 İZZET YILMAZ
ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK
ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ
ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA
ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN
AYDIN 1 MEHMET ERDEM
AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ
AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ
AYDIN 4 ERSİN ESENLİK
AYDIN 5 METİN YAVUZ
AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM
AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER
BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI
BALIKESİR 2 SEMA KIRCI
BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU
BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN
BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY
BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN
BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN
BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK
BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR
BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ
BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ
BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU
BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN
BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ
BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER
BİTLİS 3 AHMET ÇELİK
BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN
BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ
BOLU 3 FATİH METİN
BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK
BURDUR 2 REŞAT PETEK
BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN
BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU
BURSA 2 EFKAN ALA
BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10
BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN
BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN
BURSA 6 İSMAİL AYDIN
BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN
BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU
BURSA 9 BENNUR KARABURUN
BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN
BURSA 11 OSMAN MESTEN
BURSA 12 MUSTAFA ESGİN
BURSA 13 AHMET KILIÇ
BURSA 14 CENNET CANKILIÇ
BURSA 15 HARUN AKIN
BURSA 16 BÜLENT BÜKE
BURSA 17 MURAT ÇAKIR
BURSA 18 DİNÇER AKYEL
ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN
ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER
ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU
ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ
ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ
ÇORUM 1 SALİM USLU
ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN
ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT
ÇORUM 4 BEKİR HORUZ
DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ
DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU
DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN
DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN
DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ
DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA
DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE
DİYARBAKIR 1 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU
DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL
DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ
DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK
DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN
DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN
D�YARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK
DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK
DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN
DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN
DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN
EDİRNE 1 RAFET SEZEN
EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN
EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI
ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK
ELAZIĞ 2 METİN BULUT
ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR
ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI
ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE
ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM
ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ
ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI
ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10
ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ
ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ
ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI
ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN
ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY
ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK
ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL
ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN
GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK
GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL
GAZİANTEP 3 AHMET UZER
GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR
GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK
GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER
GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL
GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN
GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN
GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL
GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER
GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ
GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ
GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK
GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK
GİRESUN 4 ADEM TATLI
GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL
GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ
HAKKARİ 1 AHMET BUDAK
HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR
HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN
HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL
HATAY 2 ORHAN KARASAYAR
HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK
HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ
HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ
HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR
HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU
HATAY 9 CANAN KAHRAMAN
HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ
ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
ISPARTA 2 SAİT YÜCE
ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT
ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK
MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN
MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN
MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN
MERSİN 4 HACI ÖZKAN
MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ
MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ
MERSİN 7 HALİT ÇORTUL
MERSİN 8 TANER BOZ
MERSİN 9 NAFİZ DENİZ
MERSİN 10 KORAL PARÇA
MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN
İSTANBUL‐1 1İSMAİL KAHRAMAN
İSTANBUL‐1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10
İSTANBUL‐1 3MİHRİMAH BELMA SATIR
İSTANBUL‐1 4 EROL KAYA
İSTANBUL‐1 5 AHMET BERAT ÇONKAR
İSTANBUL‐1 6 BERAT ALBAYRAK
İSTANBUL‐1 7İSMET UÇMA
İSTANBUL‐1 8 METİN KÜLÜNK
İSTANBUL‐1 9 RAVZA KAVAKCI KAN
İSTANBUL‐1 10 AZMİ EKİNCİ
İSTANBUL‐1 11 OSMAN BOYRAZ
İSTANBUL‐1 12 HASAN TURAN
İSTANBUL‐1 13 HASAN SERT
İSTANBUL‐1 14 MEHMET ALİ PULCU
İSTANBUL‐1 15 HURŞİT YILDIRIM
İSTANBUL‐1 16 HULUSİ ŞENTÜRK
İSTANBUL‐1 17 ORHAN BİRDAL
İSTANBUL‐1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ
İSTANBUL‐1 19 HAKKI ŞANLI
İSTANBUL‐1 20 ERDAL YILMAZ
İSTANBUL‐1 21 AYŞE KARTAL
İSTANBUL‐1 22 MUSTAFA DEMİRAL
İSTANBUL‐1 23 MUSTAFA ÖZMEN
İSTANBUL‐1 24 HACER AKTÜRK
İSTANBUL‐1 25 ALİM ERDEMİR
İSTANBUL‐1 26 COŞKUN KOÇ
İSTANBUL‐1 27 HASAN EKMEN
İSTANBUL‐1 28 AYSER SOY
İSTANBUL‐1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU
İSTANBUL‐1 30 MEHMET HÜSREV
İSTANBUL‐1 31 RAMAZAN BULUM
İSTANBUL‐2 1 HAYATİ YAZICI
İSTANBUL‐2 2 VOLKAN BOZKIR
İSTANBUL‐2 3 BURHAN KUZU
İSTANBUL‐2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
İSTANBUL‐2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA
İSTANBUL‐2 6 EKREM ERDEM
İSTANBUL‐2 7AZİZ BABUŞCU
İSTANBUL‐2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA
İSTANBUL‐2 9ŞİRİN ÜNAL
İSTANBUL‐2 10 FATMA BENLİ
İSTANBUL‐2 11 HÜSEYİN BÜRGE
İSTANBUL‐2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ
İSTANBUL‐2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI
İSTANBUL‐2 14 MARKAR ESEYAN
İSTANBUL‐2 15 OKTAY SARAL
İSTANBUL‐2 16 CEMAL VANLIOĞLU
İSTANBUL‐2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK
İSTANBUL‐2 18 PERİHAN TOĞAY
İSTANBUL‐2 19 EROL ADAYILMAZ
İSTANBUL‐2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ
İSTANBUL‐2 21 GÜLVER ERDEM
İSTANBUL‐2 22 MEHMET AKİF KÖSE
İSTANBUL‐2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR
İSTANBUL‐2 24 BUĞRA BABUR
İSTANBUL‐2 25 MAHMUT BAYAT
İSTANBUL‐2 26 EMRE ETE
İSTANBUL‐3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10
İSTANBUL‐3 2 MUSTAFA ŞENTOP
İSTANBUL‐3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT
İSTANBUL‐3 4 SERAP YAŞAR
İSTANBUL‐3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK
İSTANBUL‐3 6 MEHMET MUŞ
İSTANBUL‐3 7 NUREDDİN NEBATİ
İSTANBUL‐3 8 MEHMET METİNER
İSTANBUL‐3 9 HARUN KARACA
İSTANBUL‐3 10 TÜLAY KAYNARCA
İSTANBUL‐3 11 MUSTAFA YENEROĞLU
İSTANBUL‐3 12 ERKAN KANDEMİR
İSTANBUL‐3 13 HALİS DALKILIÇ
İSTANBUL‐3 14 MÜRTEZA ZENGİN
İSTANBUL‐3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU
İSTANBUL‐3 16 ABDULLAH BAŞCI
İSTANBUL‐3 17 YUNUS ERGÜNE
İSTANBUL‐3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
İSTANBUL‐3 19 AHMET AYDIN
İSTANBUL‐3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
İSTANBUL‐3 21 ABDULLAH SADIKSOY
İSTANBUL‐3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL
İSTANBUL‐3 23 RESUL KURT
İSTANBUL‐3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT
İSTANBUL‐3 25 ZEKİYE ÇAPAN
İSTANBUL‐3 26 MURAT ÇELİK
İSTANBUL‐3 27 MEMET EMİN ERTEKİN
İSTANBUL‐3 28 HASENE ÇAPAR
İSTANBUL‐3 29 HAŞİM TAŞKIRAN
İSTANBUL‐3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU
İSTANBUL‐3 31 HÜSEYİN KOYUNCU
İZMİR‐1 1BİNALİ YILDIRIM
İZMİR‐1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA
İZMİR‐1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK
İZMİR‐1 4 NECİP KALKAN
İZMİR‐1 5 CEMAL BEKLE
İZMİR‐1 6AYŞE ENGÜR
İZMİR‐1 7 FEVZİ BAYRAM
İZMİR‐1 8 MAKSUT KARAOSMAN
İZMİR‐1 9 MEHMET İLKBAHAR
İZMİR‐1 10 GÜRBÜZ AKBULUT
İZMİR‐1 11 ZERRİN KARA
İZMİR‐1 12 AHMET EROĞLU
İZMİR‐1 13 ENES UZUNLAR
İZMİR‐2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
İZMİR‐2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
İZMİR‐2 3 HAMZA DAĞ
İZMİR‐2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ
İZMİR‐2 5 NESRİN ULEMA
İZMİR‐2 6 TANSU KAYA
İZMİR‐2 7BİLAL KIRKPINAR
İZMİR‐2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ
İZMİR‐2 9 MELTEM ERGİN
İZMİR‐2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN
İZMİR‐2 11 EMİN SEFA KAYACAN
İZMİR‐2 12 HALE YILDIZ
İZMİR‐2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10
KARS 1 AHMET ARSLAN
KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
KARS 3 SUAT ÖGEL
KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ
KASTAMONU 2 METİN ÇELİK
KASTAMONU 3 MURAT DEMİR
KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ
KAYSERİ 2 TANER YILDIZ
KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ
KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER
KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS
KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL
KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU
KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN
KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP
KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ
KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL
KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY
KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA
KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN
KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK
KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU
KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN
KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER
KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ
KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR
KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN
KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN
KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN
KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY
KOCAELİ 11 ŞENER İNCE
KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU
KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU
KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN
KONYA 4 AHMET SORGUN
KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ
KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ
KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA
KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU
KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI
KONYA 10 HALİL ETYEMEZ
KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR
KONYA 12 ÖMER ÜNAL
KONYA 13 MUSTAFA EFE
KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN
KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI
KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU
KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL
KÜTAHYA 4 AHMET TAN
MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK
MALATYA 2 TAHA ÖZHAN
MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN
MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR
MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ
MALATYA 6 UFUK ÖNALAN
MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10
MANİSA 2 RECAİ BERBER
MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR
MANİSA 4 MURAT BAYBATUR
MANİSA 5 İSMAİL BİLEN
MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP
MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU
MANİSA 8 OZAN ERDEM
MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM
KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL
KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK
KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU
KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ
KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK
KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL
KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ
KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL
MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU
MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ
MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK
MARDİN 4 ABDULLAH ERİN
MARDİN 5 VEYSİ KAYA
MARDİN 6 AHMET KAYA
MUĞLA 1 HASAN ÖZYER
MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK
MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER
MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI
MUĞLA 5 MEHMET TİRE
MUĞLA 6 İSMAİL
MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK
MUŞ 2 ABDULSELAM ER
MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR
NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ
NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK
NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER
NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU
NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN
NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ
ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ
ORDU 2 OKTAY ÇANAK
ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU
ORDU 4 ERGÜN TAŞCI
ORDU 5 MEHMET KARA
RİZE 1 HASAN KARAL
RİZE 2 HİKMET AYAR
RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK
SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN
SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ
SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN
SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ
SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU
SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU
SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU
SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN
SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN
SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10
SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT
SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI
SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU
SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL
SAMSUN 9 ADEM TUNCER
SİİRT 1 YASİN AKTAY
SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ
SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN
SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ
SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK
SİVAS 1 İSMET YILMAZ
SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN
SİVAS 3 SELİM DURSUN
SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK
SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ
TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL
TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN
TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN
TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ
TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ
TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN
TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR
TOKAT 2 ZEYİD ASLAN
TOKAT 3 CELİL GÖÇER
TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT
TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN
TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU
TRABZON 2 MUHAMMET BALTA
TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU
TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR
TRABZON 5 SALİH CORA
TRABZON 6 ERGİN AYDIN
TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ
TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK
ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK
ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR
ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN
ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA
ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ
ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK
ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ
ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR
ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN
ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN
ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY
ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN
UŞAK 1 MEHMET ALTAY
UŞAK 2 ALİM TUNÇ
UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN
VAN 1 BEŞİR ATALAY
VAN 2 BURHAN KAYATÜRK
VAN 3 VAHDETTİN İNCE
VAN 4 FATİH ÇİFTCİ
VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU
VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ
VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10
VAN 8 FERMAN YILDIRIM
YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ
YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL
YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL
YOZGAT 4 YUSUF BAŞER
ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR
ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU
ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR
ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK
ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI
AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ
AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU
AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ
BAYBURT 1 NACİ AĞBAL
BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU
KARAMAN 1 RECEP KONUK
KARAMAN 2 RECEP ŞEKER
KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN
KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK
KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR
BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ
BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR
BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK
BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ
ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR
ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR
ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN
ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI
BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ
BARTIN 2 AHMET BENSİZ
ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY
ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR
IĞDIR 1 NURETTİN ARAS
IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ
YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL
YALOVA 2 İLKER KARBUZ
KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN
KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL
KİLİS 1REŞİT POLAT
KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER
OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL
OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN
OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET
DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ
DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN
DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR

Bu haber toplam 864 defa okunmuştur
Etiketler: , , , ,
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim