• BIST 110.059
  • Altın 174,770
  • Dolar 4,0839
  • Euro 4,9947
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 24 °C

Jimmy Durmaz savaşı

Jimmy Durmaz savaşı
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Jimmy Durmaz'ı Fenerbahçe'nin istediğini ancak Kasımpaşa'nın resmi teklifte bulunduğunu açıkladı.

Fe­ner­bah­çe ile uz­laş­ma­ya ha­zır ol­duk­la­rı­nı belirtirken, 5 mil­yon eu­ro olarak konuşulan bon­ser­vis be­de­li için “Bun­lar çö­züle­me­ye­cek şeyler de­ği­l. Anlaşırız” ifadesini kullandı.

Fe­ner­bah­çe­’nin trans­fer gün­de­mi­ni meş­gul eden Jimmy Dur­maz için Genç­ler­bir­li­ği Baş­ka­nı İl­han Cav­cav ka­pı­yı ara­la­dı. Baş­kent eki­bi­nin pat­ro­nu genç or­ta sa­ha oyun­cu­su için Fe­ner­bah­çe­’den res­mi tek­lif bek­le­dik­le­ni­ni söy­le­di.

‘Do­lay­lı te­mas­lar va­r’

BU­GÜ­N’­e ko­nu­şan Cav­cav “Şu ana dek bi­ze res­mi tek­lif­te bu­lun­ma­dı­lar. Do­lay­lı bir­ta­kım te­mas­la­rı­mız ol­du. Res­mi tek­lif gel­sin ba­ka­rız. Biz uz­laş­ma­ya açı­ğı­z” diye konuştu. 25 ya­şın­da­ki ka­nat ve or­ta sa­ha oyun­cu­su için be­lir­le­nen 5 mil­yon eu­ro trans­fer üc­re­ti için Cav­cav, “Bun­lar me­se­le de­ğil. Res­mi gö­rüş­me­ler baş­la­sın. Tek­lif ver­sin­ler. Çö­zü­le­me­ye­cek şey­ler de­ği­l” de­di.

Kasımpaşa da peşinde

Türk pasaportu bulunan Jimm­y’­nin bü­yük ta­kımlar­da oy­na­ma he­de­fi ol­du­ğu­nu be­lir­ten Cav­cav “Ku­lü­bün men­fat­le­ri ka­dar, fut­bol­cu­yu da dü­şün­mek zo­run­da­yız. Jimmy biz­de 400 bin eu­ro­ya oy­nu­yor. Bü­yük ta­kım­la­rın ver­di­ği­ni bi­zim ver­me­miz müm­kün de­ğil. O ne­den­le önü­nü aça­ca­ğız. Ka­sım­pa­şa res­mi tek­lif­te bu­lun­du. Han­gi bü­yü­ğe gi­der­se git­sin ban­ko oy­nar” ifadelerini kullandı.Jimmy, teknik direktör Er­sun Ya­na­l’­ın is­te­di­ği tarz­da bir isim. Hız­lı, iki aya­ğı­nı da kul­la­na­bi­li­yor. De­fan­sif özel­lik­le­ri de güç­lü bir oyun­cu.

(Bugün)

Etiketler: , ,
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim