• BIST 95.852
  • Altın 190,976
  • Dolar 4,6622
  • Euro 5,4311
  • İstanbul 21 °C
  • Ankara 19 °C

İstafanın arkasındaki Egemen gerçeği!

İstafanın arkasındaki Egemen gerçeği!
Ersun Yanal'ın istifasını hızlandıran o olay ortaya çıktı.

Fut­bol dün­ya­sın­da geç­ti­ği­miz haf­ta­dan bu ya­na gün­de­min ilk sı­ra­sın­da Er­sun Ya­nal’ın Fe­ner­bah­çe’den is­ti­fa­sı yer alı­yor. Ya­nal’ı ay­rı­lı­ğa, yar­dım­cı­sı İs­ma­il Kar­tal’ı tek­nik di­rek­tör­lük kol­tu­ğu­na ta­şı­yan ge­liş­me­ler su yü­zü­ne çık­ma­ya de­vam edi­yor.
 
Antalya’da sinirler gerildi
 
Ya­nal’ı is­ti­fa­ya sü­rük­le­yen olay­lar­dan bi­ri ge­çen se­zo­nun dev­re ara­sın­da An­tal­ya kam­pın­da ya­şan­dı. Ol­duk­ça yo­ğun ge­çen id­man tem­po­su yü­zün­den is­yan eden Ege­men Kork­maz, Ya­nal ile çok sert bir tar­tış­ma ya­şa­dı.Ger­gin­lik es­na­sın­da ta­kı­ma çok faz­la yük­le­me ya­pıl­dı­ğın­dan ya­kı­nan Ege­men, ken­di­si de da­hil tüm fut­bol­cu­la­rın sa­kat­lık ris­ki ya­şa­dı­ğın­dan ya­kın­dı.
 
Yıldırım’a da ulaştı
 
Bu olay ta­ze­li­ği­ni ko­rur­ken Ege­men kay­nak­lı ikin­ci ger­gin­lik İs­tan­bul'da ya­şan­dı. Yi­ne bir yük­le­me id­ma­nın­da Ege­men “Ye­ter ar­tık” di­ye çı­kış­tı. Hat­ta ko­lun­da­ki na­bız öl­çen saa­ti yar­dım­cı an­tre­nör­le­re gös­te­re­rek “Bak­sa­nı­za na­bız ka­ça fır­la­dı” di­ye is­yan et­ti. O dö­nem­de Baş­kan Aziz Yıl­dı­rım'ın ku­la­ğı­na da gi­den bu olay ip­le­rin kop­ma­sı­na ne­den olan gelişmeler arasında gös­te­ri­li­yor.
 
Fe­ner­bah­çe­’ye  2012-13 sezonunun başında gelen Egemen Korkmaz, sık sık yaşadığı sakatlıklarla tanınıyor. Tecrübeli stoper son olarak sol dizinden yaşadığı sakatlık yüzünden 2013-14 sezonunun son 11 haftasını kaçırmıştı. Egemen’in aynı sakatlık sebebiyle  tedavisine devam ediliyor.

Kaynak: Bugün

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim