• BIST 105.324
  • Altın 146,596
  • Dolar 3,4727
  • Euro 4,1687
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 21 °C

Güreşte U23 Serbest ve Kadınlar Türkiye Şampiyonası sona erdi

Güreşte U23 Serbest ve Kadınlar Türkiye Şampiyonası sona erdi
Türkiye Güreş Federasyonu 2016 faaliyet programı içerisinde bulunan U23 Serbest ve Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonası Ordu'da yapıldı.

Türkiye Güreş Federasyonu 2016 faaliyet programı içerisinde bulunan U23 Serbest ve Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonası Ordu'da yapıldı.

Dört gün süren şampiyona boyunca Ordulular birbirinden zevkli müsabakalar izleme imkanı buldu.

Şampiyona sonunda erkeklerde takım halinde Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 45 puanla Türkiye şampiyonu olurken, Ankara ASKİ Spor Kulübü ikinci, Ankara TEDAŞ Spor Kulübü ise üçüncü oldu.

Kadınlarda ise birincilik kürsüsüne 70 puanla Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü otururken, ikinciliği Yalova Altınova Tersaneler Spor Kulübü. Üçüncülüğü ise Burdur Emniyet Spor Kulübü elde etti.

Erkekler ve kadınlarda sıkletlerinde dereceye giren isimler şöyle:

ERKEKLER

57 Kg

1-Barış Kaya (Bursa Büyükşehir Bel Spor Kulübü)

2-Bekir Şahin (Aski Spor Kulübü)

3-Sezgin Pişmişoğlu (Tedaş Spor Kulübü)

3-Şaban Kızıltaş (Tedaş Spor Kulübü)

61 Kg

1-Selim Kozan (Çorum Bel Spor Kulübü)

2-M. Ali Daylak (Ankara Şeker Spor Kulübü)

3-Sedat Özdemir (Ankara Tedaş Spor Kulübü)

3-Asaf Eylence (Ankara Büyükşehir Bel Spor Kulübü)

65 Kg

1-Mustafa Zopalı (Bursa Büyühşehir Bel. Spor Kulübü)

2-Serkan Aslan (Ankara Aski Spor Kulübü)

3-Mehmet Erzincanlı (Ankara Aski Spor Kulübü)

3-Emre Cüceler (Kahramanmaraş Büyükşehir Bel Spor Kulübü)

70 kg

1-Muhammet Akdeniz (Tedaş Spor Kulübü)

2-Haydar Yavuz (Aski Spor Kulübü)

3-Fazlı Eryılmaz ( İstanbul Büyükşehir Bel. Spor Kulübü)

3-Enes Uslu (Bursa Büyükşehir Bel Spor Kulübü)

74 Kg

1-M. Nuri Kotanoğlu (Tedaş Spor Kulübü)

2-Murat Ertürk (Erzurum Büyükşehir Bel Spor Kulübü)

3-Abdullah Arslan (Bursa Büyükşehir Bel Spor Kulübü)

3-Ahmet Ertürk (Erzurum Büyükşehir Bel Spor Kulübü)

86 Kg

1-Kadir Yazıcı (Ankara Şeker Spor Kulübü)

2-Önder Tutuş (Tokat Özel İdare Spor Kulübü)

3-Burak Şahin (İstanbul Sancaktepe Bel Spor Kulübü)

3-Semih Yazıcı ( Ankara Aski Spor Kulübü)

97 Kg

1-Süleyman Karadeniz (Tokat Özel İdare Spor Kulübü)

2-Mustafa Sessiz (Bursa Büyükşehir Bel Spor Kulübü)

3-Ali Bönceoğlu (Ankara Şeker Spor Kulübü)

3-Cengizhan Şimşek (Antalya ASAD Gençlik Spor Kulübü)

125 Kg

1-Yunus Emre Dede (Ankara Aski Spor Kulübü)

2-M. Enes Bandırma (Kahramanmaraş Büyükşehir Bel.Spor Kulübü)

3-Hüseyin Civelek (Sancaktepe Bel Spor Kulübü)

3-Hakkı Aygün (Antalya Asad Gençlik Spor Kulübü)

KADINLAR

48 Kg

1-Aysun Erge ( Tekirdağ Çorlu Spor Kulübü)

2-Elif Yılmaz (Yalova Tersaneler Spor Kulübü)

3-Fatma Pıraz (Siirt Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü)

3-Büşra Görmüş (Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü)

53 Kg

1-Kamala Aliyeva (Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü)

2-Fikriye Gök (Yalova Altınova Tersaneler Spor Kulübü)

3-Derya Kaya (Muğla Yatağan Spor Kulübü)

3-Mehlika Öztürk (Tekirdağ Çorlu Gençlik ve Spor Kulübü)

55 Kg

1-Elif Yanık (Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü)

2-Nuray Karadağ (Yalova Altınova Tersaneler Spor Kulübü)

3-Sinem Çişem Doğdu (Yalova Altınova Tersaneler Spor Kulübü)

3-Nur Çınar (Antalya İlkay Kaya Akademi Spor Kulübü)

58 Kg

1-Derya Beyhan (Yalova Tersanaler Spor Kulübü)

2-Ecem Uygun (Antalya İlkay Kaya Akademi Spor Kulübü)

3-Vesile Bestas (Siirt Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü)

3-Laman Gurbanov (Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü)

60 Kg

1-Cemile Unudan (Yalova Gençlik Spor Kulübü)

2-Özlem Göldağ (Yalova Gençlik Spor Kulübü)

3-Esra Kara ( Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü)

63 Kg

1-Aslı Tuğcu (Yalova Altınova Tersaneler Spor Kulübü)

2-Sinem Topçu ( Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü)

3-Ezgi Kuşçu (Çanakkale Umurbey Belediyesi Spor Kulübü)

3-Şaziye Mertgenç (Afyon Türk Telekom Spor Kulübü)

69 Kg

1-Gülşen Cengiz ( Siirt G.S)

2-Dilara İncedayı (Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü)

3-Kezban Akcın (Burdur Emniyet Spor Kulübü)

75 Kg

1-Kıymet Koçyiğit (Burdur Emniyet Spor Kulübü)

2-Gülşah Gel (Yalova Altınova Tersaneler Spor Kulübü)

3-Ayşegül Özbeğe ( Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü)

3-Sultan Sivrihisarlı (Afyon Türk Telekom Spor Kulübü)

Cihan

Güreşte U23 Serbest ve Kadınlar Türkiye Şampiyonası sona erdi

Güreşte U23 Serbest ve Kadınlar Türkiye Şampiyonası sona erdi

Bu haber toplam 84 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Osmanlıspor günü çift antrenmanla tamamladı20 Eylül 2017 Çarşamba 22:23
  • Ziraat Türkiye Kupası20 Eylül 2017 Çarşamba 22:13
  • Başkan Demirören UEFA TEP toplantısına katıldı20 Eylül 2017 Çarşamba 21:43
  • Manisaspor, kupada Arsin’i rahat geçti20 Eylül 2017 Çarşamba 21:28
  • Ziraat Türkiye Kupası20 Eylül 2017 Çarşamba 21:23
  • Ziraat Türkiye Kupası20 Eylül 2017 Çarşamba 21:23
  • Ziraat Türkiye Kupası20 Eylül 2017 Çarşamba 21:13
  • Ziraat Türkiye Kupası20 Eylül 2017 Çarşamba 21:13
  • Ziraat Türkiye Kupası20 Eylül 2017 Çarşamba 20:33
  • Ziraat Türkiye Kupası20 Eylül 2017 Çarşamba 20:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim