• BIST 94.681
  • Altın 194,330
  • Dolar 4,7431
  • Euro 5,4916
  • İstanbul 29 °C
  • Ankara 26 °C

Galatasaray Bruma için kararını verdi!

Galatasaray Bruma için kararını verdi!
Ara trans­fer­de Galatasaray'dan, Ga­zi­an­teps­po­r’­a ki­ra­la­nan Bru­ma­’nın takım­da­ki ge­le­ce­ği net­leş­ti.

Baş­kan Ünal Ay­sal, Por­te­kiz­li genç yıl­dı­zı ki­ra­lık ver­me­ye sı­cak bak­ma­dı­ğı­nı Sa­rı-Kır­mı­zı­lı yö­ne­ti­ci­le­re ak­tar­dı.Genç oyun­cu­nun ta­lip­le­ri bir hay­li faz­la. Özel­lik­le Ana­do­lu ta­kım­la­rı Por­te­kiz­li genç yıl­dız için sı­ra­ya gir­miş du­rum­da. Ba­zı Av­ru­pa ku­lüp­le­ri­nin de oyun­cuy­la il­gi­len­di­ği bi­li­ni­yor. Por­te­kiz­li oyun­cu­ya, İn­gil­te­re Pre­mi­er Li­g’­de  Chel­se­a ve Ever­ton ol­mak üze­re çok sa­yı­da ta­kım ta­lip. Ay­rı­ca Fran­sa­’dan Mo­na­co da ıs­rar­la genç ye­te­ne­ği is­ti­yor.
 
15 milyon euro önerdiler
 
Fran­sız eki­bi, Por­te­kiz­li genç oyun­cu için Ga­la­ta­sa­ra­y’­a sa­tın al­ma op­si­yo­nu da içe­ri­sin­de ol­mak üze­re, 1 yıl­lı­ğı­na ki­ra­la­mak için tek­lif­te bu­lun­muş­tu. Mo­na­co, se­zon so­nu sa­tın al­ma op­si­yo­nu ola­rak da 15 mil­yon eu­ro öner­miş­ti. Fa­kat bu tek­li­fi baş­kan Ünal Ay­sal ka­bul et­me­di.
 
Kur­may­la­rı­na bu yön­de ta­li­mat ve­ren Ünal Ay­sal, “B­ru­ma için sa­tın al­ma yön­lü tek­lif­ler var­sa bu­nun üze­rinde ça­lı­şın. Ki­ra­la­ma yön­te­mi­ni içe­ren tek­lif­le­re sı­cak bak­mı­yo­ru­m” de­di.
 
Ki­ra­lık trans­fer için ha­yır ya­nı­tı alan Mo­na­co ve İn­gi­liz ekip­le­ri­nin bun­dan son­ra­ki ha­re­ke­ti­nin ne ola­ca­ğı merak ko­nu­su. 20 ya­şın­da­ki fut­bol­cu, ge­çen se­zon Spor­ting Liz­bo­n’­dan 13 mil­yon eu­ro kar­şı­lı­ğın­da Ga­la­ta­sa­ra­y’­a trans­fer edil­miş­ti. Ta­kı­ma adap­te ol­ma­ya baş­la­dı­ğı dö­nem­de çap­raz bağ­la­rı­nın kop­ma­sı son­ra­sında se­zo­nu ka­pat­mış­tı.

Kaynak: Bugün

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim