• BIST 107.401
  • Altın 173,640
  • Dolar 4,1031
  • Euro 4,9999
  • İstanbul 21 °C
  • Ankara 14 °C

Fuat Avni o iddialarla kafa buldu!

Fuat Avni o iddialarla kafa buldu!
Twitter fenomeni Fuat Avni son operasyonu açıklamayınca ortaya atılan iddialarla adeta kafa buldu. Fuat Avni bu iddialar üzerine "Attığınız her adımda nefesiniz kadar yakınınızdayım. Birbirinizden korkar oldunuz. Devrilişiniz yakındır..." ifadelerini yazd

Twitter fenomeni Fuat Avni’ye İstanbul Emniyeti’nden bilgi sızdıran isimlerin deşifre olduğu iddia edildi. Emniyet’teki son operasyonu Fuat Avni’nin duyurmaması bu iddialara dayanak olarak ortaya atıldı

Bu haberler üzerine ise Fuat Avni twitter'dan şu mesajları paylaştı:

Attığınız her adımda nefesiniz kadar yakınınızdayım. Birbirinizden korkar oldunuz. Devrilişiniz yakındır.... Güzel insanlar, beklenen yarınlar çok yakın derken sanmayın ki ümidinizi arttırmak için söylüyorum. Sadece bir hakikati dile getiriyorum.

yazdi.jpg

Kim­li­ği ge­çen ay be­lir­le­nen po­lis­le­rin kim ol­duk­la­rı önü­müz­de­ki gün­ler­de açık­la­na­cak.

Sözcü'nün haberine göre; Yurt­dı­şın­dan ya­yın ya­pan he­sa­bın bir­den faz­la ki­şi ta­ra­fın­dan kul­la­nıl­dı­ğı­nı tes­pit eden İs­tan­bul po­li­si, Fu­at Av­ni­’nin kös­te­bek­le­rini bul­mak için uzun so­luk­lu bir ta­kip baş­lat­tı.

Tek­nik ve fi­zi­ki ta­kip, ge­çen haf­ta ilk so­nu­cu­nu ver­di. Şüp­he­le­ni­len gö­rev­li­le­ri izleyen is­tih­ba­rat gö­rev­li­le­ri, Fu­at Av­ni­’ye bil­gi sız­dı­ran, ara­la­rın­da üst dü­zey bir ami­rin de bu­lun­du­ğu po­lis­le­rin kim­li­ği­ni be­lir­le­di ve giz­li so­ruş­tur­ma açıl­dı. So­ruş­tur­ma giz­li­lik içe­ri­sin­de sürerken İs­tan­bul Em­ni­ye­ti­’ne bağ­lı Te­rör­le Mü­ca­de­le Şu­be Mü­dür­lü­ğü ekip­le­ri, İs­tan­bul Em­ni­ye­ti­’n­de görevli polislere yö­ne­lik bir ope­ras­yo­na da­ha im­za at­tı.

İs­tan­bul mer­kez­li 12 il­de yü­rü­tü­len ope­ras­yon­da 16 po­lis, “­ca­sus­lu­k” suç­la­ma­sıy­la gö­zal­tı­na alın­dı. Bu ope­ras­yon, Fu­at Av­ni­’ye bil­gi sız­dır­dık­la­rın­dan şüp­he edi­len po­lis­ler­den giz­len­di. Böy­le­ce, fu­at av­ni he­sa­bı­na yö­ne­lik bil­gi akı­şı ke­sil­miş ol­du. Bu id­di­ayı, 12 il­de dü­zen­le­nen ope­ras­yo­nun bil­gi­si­nin Fu­at Av­ni he­sa­bın­dan ön­ce­den du­yu­rul­ma­mış ol­ma­sı güç­len­di­ri­yor. El­de edi­len bil­gi­le­re gö­re, kös­te­bek­lik­le suç­la­nan po­lis­le­re görevden, bir­kaç gün içe­ri­sin­de res­mi ola­rak el çek­ti­ri­le­cek. Ar­dın­dan da so­ruş­tur­ma ve gö­zal­tı sü­re­ci baş­la­ya­cak.

Etiketler: , , , ,
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim