• BIST 110.932
  • Altın 174,678
  • Dolar 4,0605
  • Euro 4,9845
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 24 °C

Emenike takımda istenmeyen adam

Emenike takımda istenmeyen adam
Nijeryalı golcünün formsuzluğu takım arkadaşlarını da isyan ettirdi. Oyuncular ona verilen pasların boşa gittiğine inanıyor

Fe­ner­bah­çe’de se­zon ba­şın­dan bu ya­na en çok eleş­ti­ri­len isim­le­rin ba­şın­da ge­len Eme­ni­ke, form­suz­lu­ğuy­la ta­kım ar­ka­daş­la­rı­nı da çi­le­den çı­kar­dı.

Li­gin ge­ri ka­lan di­li­min­de sa­de­ce 2 go­lü bu­lu­nan 27 ya­şın­da­ki for­vet is­ten­me­yen adam du­ru­mun­da. Oyun­cu­lar bu ko­nu­da tek­nik di­rek­tör İs­ma­il Kar­tal'a da bas­kı ya­pı­yor. Eme­ni­ke'ye ve­ri­len yüz­de yüz­lük pas­la­rın bo­şa git­ti­ği­ne ina­nan oyun­cu­la­rın Kar­tal'a "Emek­le­ri­mi­ze ya­zık" de­dik­le­ri öğ­re­nil­di.

TAKIM WEBO'YU İSTİYOR

Da­ha da öte­si fut­bol­cu­la­rın Eme­ni­ke'den zi­ya­de ilk 11'de We­bo'nun oy­na­ma­sı yö­nün­de gö­rüş bil­dir­dik­le­ri ifa­de edil­di. Kar­tal'ın ise Eme­ni­ke'ye ha­len gü­ven­di­ği ve pat­la­ma yap­ma­sın­dan umut­lu ol­du­ğu için Eme­ni­ke’de ıs­rar et­ti­ği be­lir­ti­li­yor. Ta­bi yö­ne­tim ka­na­dı da Eme­ni­ke'nin oy­na­ma­sın­dan ya­na. İki se­zon ön­ce 10 mil­yon eu­ro­ya alı­nan Ni­jer­ya­lı for­ve­tin, pi­ya­sa de­ğe­ri­nin düş­me­sin­den çe­ki­ni­li­yor. Ni­te­kim Eme­ni­ke’nin se­zon so­nun­da iyi bir ra­ka­ma el­den çı­ka­rıl­ma­sı plan­la­nı­yor.

İLK DEVREYİ KAPATTI

Öte yan­dan Al­tı­nor­du ma­çın­da sa­kat­la­nan Eme­ni­ke’nin iç yan bağ­la­rın­da yır­tık tes­pit edil­di. 2 haf­ta sa­ha­lar­dan uzak ka­la­ca­ğı açık- ­la­nan Ni­jer­ya­lı futbolcu böy­le­ce ligin ilk dev­re­sini ka­pat­mış ol­du.

Hakan ÇAĞLAK- BUGÜN GAZETESİ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim