• BIST 110.932
  • Altın 175,132
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 5 °C

Cezaevinde pes dedirten skandal!

Cezaevinde pes dedirten skandal!
Emniyet mensuplarına yönelik yapılan operasyonlar kapsamında görevden alınıp cezaevine konulan Yakub Saygılı’ya bebeğinin doğduğu müjdesi ulaştırılmasına izin verilmedi.

17 Ara­lık yol­suz­luk ve rüş­vet ope­ras­yo­nu­nu yü­rü­ten dö­ne­min Ma­li Şu­be Mü­dü­rü Ya­kub Say­gı­lı­’nın eşi cu­mar­te­si gü­nü özel bir has­ta­ne­de doğum yap­tı. Nor­mal yön­tem­ler­le do­ğum ya­pan Es­ra Say­gı­lı­’nın ve be­be­ğin sağ­lık du­ru­mu­nun iyi ol­du­ğu öğ­re­nil­di. Be­be­ğe ba­ba­sı­nın is­te­ği üzerine Ke­nan Şa­mil is­mi ve­ril­di.

Üçün­cü ço­cuk­la­rı­nı dün­ya­ya ge­ti­ren Say­gı­lı çif­ti­nin Ne­da (10) ve Cey­da (7) isim­li iki kız ço­cuk­la­rı bu­lu­nu­yor. 1 Ey­lü­l’­de gö­zal­tı­na alı­nan Ya­kub Say­gı­lı tu­tuk­la­na­rak Met­ris Ce­za­evi’­ne gön­de­ril­miş­ti. Metris’te­ki po­lis­ler 17 Eki­m’­de Si­liv­ri Ce­za­evi­’ne sevk edil­miş­ti.

Si­liv­ri ce­za­evin­de tu­tuk­lu bu­lu­nan Ya­kub Say­gı­lı eşi­nin do­ğu­mun­da ya­nın­da ola­ma­dı. Es­ra Say­gı­lı üç haf­ta er­ken do­ğum ya­pın­ca do­ğum­dan son­ra Si­liv­ri ce­za­evi ara­na­rak Ya­kub Say­gı­lı­’ya ha­ber verilmek is­ten­di. Te­le­fo­na ba­kan ce­za­evi yet­ki­li­le­ri böy­le bir bil­gi­len­dir­me yapamayacakları­nı be­lirt­ti. Bu­nun üze­ri­ne Say­gı­lı­’nın avu­ka­tı be­be­ğin fo­toğ­raf­la­rıy­la be­ra­ber dün Si­liv­ri­’ye gi­de­rek do­ğum ha­be­ri­ni ver­di.

YANINDA OLSAYDI

Es­ra Say­gı­lı,"Böy­le bir gün­de eşi­min ya­nım­da ol­ma­sı­nı çok ar­zu eder­dim. Oğ­lu­nun do­ğu­mu­na şa­hit­lik et­me­si­ni is­ter­dim. Na­sip de­ğil­miş. Çok şü­kür yav­ru­muz sağ­lık­lı bir şe­kil­de dün­ya­ya gel­di" de­di.

Kaynak: Bugün gazetesi

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim