• BIST 95.158
  • Altın 193,054
  • Dolar 4,7222
  • Euro 5,5098
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 24 °C

Canan Karatay'a Facebook şoku

Canan Karatay'a Facebook şoku
Telefonla dolandırılan ünlü diyetisyenin başı bu sefer sahte Facebook hesabı yüzünden dertte. Gıda mühendisleri bir paylaşım için sert tepki gösterirken Karatay, “Benim hesabım yok” dedi.

Bir­kaç ay ön­ce te­le­fon do­lan­dı­rı­cı­la­rı­na pa­ra kap­tı­ran Prof. Dr. Ca­nan Ka­ra­tay bu se­fer de adı­na açı­lan sah­te he­sap­la gün­de­me gel­di. Sah­te he­sap­tan ‘Gı­da mü­hen­dis­li­ği di­ye bir saç­ma­lık çık­tı! Gı­da do­ğal ol­ma­lı ne­yin mü­hen­dis­li­ği bu? Gı­da mü­hen­dis­li­ği  ol­ma­z' şek­lin­de pay­la­şım­lar ya­pıl­dı.

SUÇ DU­YU­RU­SU

Ka­mu­oyu­nun Ka­ra­tay Di­ye­ti­'y­le ta­nı­dı­ğı Ca­nan Ka­ra­tay adı­na ya­pı­lan pay­la­şım­lar üze­ri­ne Gı­da Mü­hen­dis­le­ri Oda­sı (GMO) Ada­na Şu­be Baş­ka­nı Şeh­mus Al­pars­lan, Ca­nan Ka­ra­tay hak­kın­da suç du­yu­ru­sun­da bu­lun­mak için hu­ku­ki bir ça­lış­ma baş­lat­tık­la­rı­nı açık­la­dı. Al­pars­lan, "Mes­lek oda­la­rı ve gı­da mü­hen­dis­li­ği öğ­re­ti­mi ya­pan ku­rum­lar ola­rak, mes­le­ği­mi­zin yet­kin ol­ma­yan ki­şi­le­rin had­di­ni aşan yo­rum­la­rıy­la sor­gu­lan­ma­sı­nı red­de­di­yo­ru­z" di­ye ko­nuş­tu.  

İN­TER­NET­LE İŞİM YOK

BU­GÜ­N'­ün ulaş­tı­ğı Prof. Dr. Ca­nan Ka­ra­tay adı­na ya­pı­lan pay­la­şım­la il­gi­li ola­rak, "Böy­le bir he­sa­bım yok, in­ter­net­le de işim ol­ma­z" de­di. Sos­yal med­ya­da hiç­bir he­sa­bı­nın bu­lun­ma­dı­ğı­nı be­lir­ten Ka­ra­tay, "Şi­ka­yet­çi ola­cak mı­sı­nı­z" so­ru­su­na "A­dı­ma o ka­dar çok sah­te he­sap var ki han­gi bi­riy­le uğ­ra­şa­yı­m" ifa­de­si­ni kul­lan­dı.

www.aksiyonhaber.com

Etiketler: , , ,
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Aksiyon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02122937548 | Haber Yazılımı: CM Bilişim